Calendar

Calendar

Season 2019

Sezon 2019

I runda:

Włókniarz Częstochowa - Truly.work Stal Gorzów (piątek 5 kwietnia, Eleven)
Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń (piątek 5 kwietnia, Eleven)
Speed Car Motor Lublin - MRGARDEN GKM Grudziądz (niedziela 7 kwietnia, nSport+)
Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław (niedziela 7 kwietnia, nSport+)

II runda:
MRGARDEN GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa (piątek 12 kwietnia, Eleven)
Truly.work Stal Gorzów - Speed Car Motor Lublin (piątek 12 kwietnia, Eleven)
Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra (niedziela 14 kwietnia, nSport+)
Get Well Toruń - Fogo Unia Leszno (niedziela 14 kwietnia, nSport+)

19 kwietnia - piątek (data rezerwowa)
21 kwietnia - niedziela (data rezerwowa)

III runda:
Włókniarz Częstochowa - Speed Car Motor Lublin (piątek 26 kwietnia, Eleven)
Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 26 kwietnia, Eleven)
Fogo Unia Leszno - Truly.work Stal Gorzów (niedziela 28 kwietnia, nSport+)
Betard Sparta Wrocław - Get Well Toruń (niedziela 28 kwietnia, nSport+)

IV runda:
Speed Car Motor Lublin - Fogo Unia Leszno (piątek 3 maja, Eleven)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław (piątek 3 maja, Eleven)
Get Well Toruń - Włókniarz Częstochowa (niedziela 5 maja, nSport+)
Truly.work Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra (niedziela 5 maja, nSport+)

V runda:
Betard Sparta Wrocław - Truly.work Stal Gorzów (piątek 10 maja, Eleven)
Falubaz Zielona Góra - Speed Car Motor Lublin (piątek 10 maja, Eleven)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń (niedziela 12 maja, nSport+)
Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno (niedziela 12 maja, nSport+)

17 maja - piątek (data rezerwowa)
19 maja - niedziela (data rezerwowa)


VI runda:
Speed Car Motor Lublin - Get Well Toruń (piątek 24 maja, Eleven)
Truly.work Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 24 maja, Eleven)
Fogo Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra (niedziela 26 maja, nSport+)
Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław (niedziela 26 maja, nSport+)

VII runda:
Betard Sparta Wrocław - Speed Car Motor Lublin (piątek 31 maja, Eleven)
Get Well Toruń - Truly.work Stal Gorzów (piątek 31 maja, Eleven)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa (niedziela 2 czerwca, nSport+)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno (niedziela 2 czerwca, nSport+) 

VIII runda:
Speed Car Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław (piątek 7 czerwca, Eleven)
Fogo Unia Leszno - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 7 czerwca, Eleven)
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra (niedziela 9 czerwca, nSport+)
Truly.work Stal Gorzów - Get Well Toruń (niedziela 9 czerwca, nSport+)

14 czerwca - piątek (data rezerwowa)
16 czerwca - niedziela (data rezerwowa) 

IX runda:
Betard Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa (piątek 21 czerwca, Eleven)
Get Well Toruń - Speed Car Motor Lublin (piątek 21 czerwca, Eleven)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Truly.work Stal Gorzów (niedziela 23 czerwca, nSport+)
Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno (niedziela 23 czerwca, nSport+)

X runda:
Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Gurdziądz (piątek 28 czerwca, Eleven)
Speed Car Motor Lublin - Falubaz Zielona Góra (piątek 28 czerwca, Eleven)
Fogo Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa (niedziela 30 czerwca, nSport+)
Truly.work Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław (niedziela 30 czerwca, nSport+)

5 lipca - piątek (data rezerwowa)
7 lipca - niedziela (data rezerwowa)

XI runda:
Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 26 lipca, Eleven)
Fogo Unia Leszno - Speed Car Motor Lublin (piątek 26 lipca, Eleven)
Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń (niedziela 28 lipca, nSport+)
Falubaz Zielona Góra - Truly.work Stal Gorzów (niedziela 28 lipca, nSport+)

XII runda:
Speed Car Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa (piątek 2 sierpnia, Eleven)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra (piątek 2 sierpnia, Eleven)
Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław (niedziela 4 sierpnia, nSport+)
Truly.work Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno (niedziela 4 sierpnia, nSport+)

XIII runda:
Fogo Unia Leszno - Get Well Toruń (piątek 9 sierpnia, Eleven)
Włókniarz Częstochowa - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 9 sierpnia, Eleven)
Speed Car Motor Lublin - Truly.work Stal Gorzów (niedziela 11 sierpnia, nSport+)
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław (niedziela 11 sierpnia, nSport+)

16 sierpnia - piątek (data rezerwowa)
18 sierpnia - niedziela (data rezerwowa)

XIV runda:
MRGARDEN GKM Grudziądz - Speed Car Motor Lublin (piątek 23 sierpnia, Eleven)
Truly.work Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa (piątek 23 sierpnia, Eleven)
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno (niedziela 25 sierpnia, nSport+)
Get Well Toruń - Falubaz Zielona Góra (niedziela 25 sierpnia, nSport+)

30 sierpnia - piątek (data rezerwowa)
Półfinały
1 września - niedziela (pierwsze mecze)
6 września - piątek (data rezerwowa)

8 września - niedziela (mecze rewanżowe)
13 września - piątek (data rezerwowa)

Finały
15 września - niedziela (pierwsze mecze)
20 września - piątek (data rezerwowa)

22 września - niedziela (mecze rewanżowe)
27 września - piątek (data rezerwowa)
29 września - niedziela (data rezerwowa)
6 października - niedziela (data rezerwowa)

Proszę czekać - trwa ładowanie treści