Kalendarz Imprez

Terminarz

Sezon 2017

Sparingi:

24 marca – Gorzów – Częstochowa
04 kwietnia – Gorzów – Leszno
07 kwietnia – Częstochowa - Gorzów
11 kwietnia - Leszno - Gorzów

Rozkład I rundy PGE Ekstraligi:

 16 kwietnia: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - ROW Rybnik*
16 kwietnia: Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław*
17 kwietnia: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz
17 kwietnia: Get Well Toruń - Stal Gorzów

 * data rezerwowa - 17 kwietnia

II runda:

22 kwietnia: ROW Rybnik - Betard Sparta Wrocław*

22 kwietnia: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń*
23 kwietnia: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno
23 kwietnia: MRGARDEN GKM Grudziądz - Stal Gorzów

* data rezerwowa - 23 kwietnia

III runda: 
30 kwietnia: MRGARDEN GKM Grudziądz - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
30 kwietnia: Fogo Unia Leszno - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
30 kwietnia: Stal Gorzów - ROW Rybnik
30 kwietnia: Betard Sparta Wrocław - Get Well Toruń

data rezerwowa - 3 maja

IV runda:
5 maja: ROW Rybnik - MRGARDEN GKM Grudziądz*
7 maja: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
7 maja: Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów
7 maja: Get Well Toruń - Fogo Unia Leszno

* data rezerwowa - 7 maja

V runda
21 maja: MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław
21 maja: ROW Rybnik - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
21 maja: Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno
21 maja: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń

VI runda:
28 maja: Get Well Toruń - ROW Rybnik
28 maja: Fogo Unia Leszno - MRGARDEN GKM Grudziądz
28 maja: Stal Gorzów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
28 maja: Betard Sparta Wrocław - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa

VII runda:
2 czerwca: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław*
4 czerwca: MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń
4 czerwca: ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno
4 czerwca: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów

* data rezerwowa - 4 czerwca

 VIII runda:
11 czerwca: MRGARDEN GKM Grudziądz - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
11 czerwca: ROW Rybnik - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
11 czerwca: Stal Gorzów - Get Well Toruń
11 czerwca: Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno

data rezerwowa - 15 czerwca

 IX runda:
16 czerwca: Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz
18 czerwca: Get Well Toruń - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
18 czerwca: Fogo Unia Leszno - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
9 lipca: Betard Sparta Wrocław - ROW Rybnik

 X runda:
25 czerwca: ROW Rybnik - Stal Gorzów
25 czerwca: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno
25 czerwca: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - MRGARDEN GKM Grudziądz
25 czerwca: Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław

 data rezerwowa - 9 lipca

 XI runda:
28 lipca: MRGARDEN GKM Grudziądz - ROW Rybnik*
30 lipca: Fogo Unia Leszno - Get Well Toruń
30 lipca: Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław
30 lipca: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

 * data rezerwowa - 30 lipca

 XII runda:
4 sierpnia: Get Well Toruń - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa*
6 sierpnia: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik
6 sierpnia: Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz
6 sierpnia: Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów

 * data rezerwowa - 6 sierpnia

 XIII runda: 
13 sierpnia: MRGARDEN GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno
13 sierpnia: ROW Rybnik - Get Well Toruń
13 sierpnia: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów
13 sierpnia: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław

 XIV runda:
20 sierpnia: Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz
20 sierpnia: Fogo Unia Leszno - ROW Rybnik
20 sierpnia: Stal Gorzów - Eko-Dir Włókniarz Czestochowa
20 sierpnia: Betard Sparta Wrocław - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

 data rezerwowa - 27 sierpnia

 Runda finałowa:

1. runda finałowa (3 września) - półfinały (4-1, 3-2)

W przypadku awansu do rundy finałowej:
- drużyna z Wrocławia rozegra mecz pierwszej rundy finałowej we Wrocławiu
- drużyna z Rybnika rozegra mecz pierwszej rundy finałowej na wyjeździe

7 września - data rezerwowa

2. runda finałowa (10 września) - półfinały, rewanże (1-4, 2-3)

14 września - data rezerwowa

3. runda finałowa (17 września) - finały

21 września - data rezerwowa

4. runda finałowa (24 września) - finały, rewanże

Baraż - 1 października / data rezerwowa

Baraż, rewanż - 8 października / data rezerwowa

15 października - data rezerwowa

 

Proszę czekać - trwa ładowanie treści